Sākumlapa Pakalpojumi Mūsu darbi Tehniskais aprīkojums Noderīga informācija Par mums Kontakti
Kontakti
Intelektuālie risinājumi privātmājām

Dzīvojot privātmājā, bez ārpilsētas dzīves jaukumiem nākas saskarties arī ar daudzām grūtībām, kas pilsētniekam ir īpaši neierastas. Agrākos laikos kārtību lauku sētā nodrošināja daudz kalpotāju. Šodien daudz vienkāršāk par cilvēku algošanu, kuri traucētu jūsu privātumu, piemājas teritorijas pārraudzību var uzticēt Intelektuālās mājas sistēmai, kura automātiski uzsildīs jumtu un novērsīs tā apledošanu, līdz ar krēslas iestāšanos automātiski ieslēgs ārējo apgaismojumu, tajā skaitā ainavas izgaismojumu, apmainīs baseinā ūdeni, veiks tā dezinfekciju, izgaismos strūklakas. Apsardzes sistēmas, ugunsdrošības signalizācija, video domofons, aizsardzība pret ūdens noplūdēm, videonovērošana, kustību sensori, elektroniskās slēdzenes — šīs un vēl citas ierīces ietilpst Intelektuālās mājas sistēmā. Šīs sistēmas dienu un nakti uzraudzīs jūsu īpašuma teritoriju un telpas ēkās, garantējot pilnīgu drošību. Tiklīdz kāda no šīm iekārtām konstatēs nesankcionētu iekļūšanas mēģinājumu, Intelektuālā māja izsauks policiju un ziņos par to īpašniekiem.
Mūsu uzstādītā ugunsdrošības signalizācija ne tikai reaģēs uz piedūmojumu un brīdinās attiecīgos dienestus, bet arī nosūtīs jums uz tālruni ziņojumu par šo atgadījumu. Aizsardzība pret ūdens noplūdēm ļaus izvairīties no īpašuma sabojāšanas.
Mēs izstrādājam individuālu Intelektuālās mājas sistēmu katram klientam. Projekta galīgais variants ir atkarīgs no ēkas plānojuma, tās platības, un, protams, jūsu vēlmēm. Būtībā Intelektuālā māja ir visu sistēmu, kas atbild par komfortablu dzīvošanu mājā, integrēšana vienotā sistēmā. 

Apsardzes signalizācija

Apsardzes signalizācija nostrādā tad, ja kāds cenšas pārkāpt jūsu apdzīvotās teritorijas, mājas vai zemes gabala robežas. Turklāt jums un attiecīgajiem ātrās reaģēšanas dienestiem tiek nosūtīts ziņojums. Apsardzes signalizācija nostrādā, ja ir saņemts signāls no kāda kustības devēja. Pašu kustību detektoru jutība tiek noregulēta atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām. Tas jāveic tādēļ, lai sistēma nenozīmīgu situāciju dēļ nesūtītu trauksmes paziņojumus, piemēram, ja teritorijā ir nejauši ieskrējis kāds dzīvnieciņš.

Videonovērošana

Videonovērošanas sistēmas var uzstādīt gar visu teritorijas perimetru, pie ieejas mājā vai dzīvoklī vai visās dzīvojamajās telpās un palīgtelpās. Ar Intelektuālās mājas sistēmas palīdzību jūs internetā vai ar viedtālruņa (Android, iPhone) starpniecību varat sekot līdzi tam, kas attiecīgajā brīdī notiek jūsu mājā. Laikā, kad uzturaties mājās, lai neradītu diskomfortu, daļu kameru var arī atslēgt.

Domofoni, video domofoni

Domofons ir svarīgs piekļuves kontroles sistēmas elements. Atbilstoši jūsu vajadzībām mēs varam uzstādīt parastu domofonu, kas aprīkots ar parastu sarunu iekārtu. Tomēr drošības speciālisti iesaka izmantot video domofonu. Iespējams uzstādīt vairākas sarunu iekārtas, piemēram, virtuvē, priekšnamā vai guļamistabā. Pateicoties tehnoloģijai Multiroom video domofona signālu var parādīt televizora ekrānā vai Intelektuālās mājas vadības panelī.

Saimnieku klātbūtnes imitācija

Māja, kuru saimnieki atstāj bez uzraudzības ilgstošā laika periodā, agrāk vai vēlāk piesaistīs nevēlamu uzmanību. No tā iespējams izvairīties, veicot saimnieku klātbūtnes imitāciju, ko panāk, automātiski ieslēdzot un izslēdzot apgaismojumu, atskaņojot suņa riešanu un mūzikas skaņas. Lai garantētu pilnīgu sirdsmieru, mēs jums iesakām izmantot ne tikai piekļuves kontroles, videonovērošanas sistēmas un domofonu, bet arī saimnieku klātbūtnes imitāciju.  

Ugunsdrošības signalizācija

Ugunsdrošības signalizācija tiek iestatīta tā, lai dūmu detektoru nostrādāšanas gadījumā uz jūsu mobilo tālruni/e-pastu un speciālajiem dienestiem tiktu nosūtīts paziņojums. Arī uguns dzēšanas sistēma ieslēdzas automātiski. Lai izvairītos no uguns dzēšanas sistēmas automātiskas ieslēgšanās un zaudējumu radīšanas, ugunsdrošības signalizācijas iestatījumu var atbilstoši pielāgot. Piemēram, rodoties bīstamības draudiem, sistēma jums nosūtīs tikai ārkārtas paziņojumu. Ugunsdrošības signalizācija — tā ir jūsu drošības un komforta ķīla. 

Apgaismojuma un gaismas vadība

Apgaismojuma vadība ir vieno Intelektuālās mājas inženiersistēmas piedāvātajām opcijām. Tālvadība no jebkuras vietā mājā vai pat ārpus telpām ļaus jums veikt apgaismojuma vadību. Sistēma Intelektuālā māja nodrošinās jaunas jūsu mājokļa apgaismojuma sistēmu iespējas. Izmantojot spilgtuma regulatorus, sistēma Intelektuālā māja palīdzēs ietaupīt elektroenerģiju. Spilgtuma regulators ļaus regulēt jebkuru apgaismes ķermeņu, kas pievienoti tīklam, spilgtumu. Tagad jūs varēsiet pielāgot apgaismojumu atbilstoši savām vēlmēm. Ieslēdziet liegu, klusinātu apgaismojumu romantisku vakariņu laikā vai viesu pieņemšanas laikā visus apgaismes ķermeņus ieslēdziet maksimāla spilgtuma režīmā. Lai ko jūs arī darītu, jūs neizmantosiet vairāk gaismas, nekā nepieciešams, kas nozīmē to, ka jūsu mājā pastāvīgi tiks taupīta elektroenerģija.
Intelektuālās mājas funkcija Apgaismojuma vadība ļaus jums izmantot dažādus interjera apgaismošanas scenārijus. Visas nepieciešamās elektroierīces varēsiet ieslēgt un regulēt to spilgtumu tikai ar vienas pogas palīdzību. Apgaismojuma režīmi tiek iestatīti un regulēti saskaņā ar klientu vēlmēm un ieradumiem. Atpūta, Darbs pie datora, Viesi, Ballīte, Nakts — tie ir paši populārākie apgaismojuma režīmu varianti. Jūs varēsiet izveidot jebkādus apgaismojuma scenārijus, kuru darbība tiks realizēta visā mājā vai tikai atsevišķās istabās. Apgaismojuma scenāriji ne tikai ietaupa laiku un naudu, bet arī nodrošina plašas interjera dizaina iespējas, jo mājas koptēlā apgaismojumam ir ļoti liela nozīme. Tagad ar vienu tālvadības pults pogu jūs varēsiet ieslēgt gaismu visā mājā. Funkcija Izslēgt visu ir īpaši noderīga, kad steigā dodaties prom no mājas un pastāv iespēja, ka būs aizmirsies kādā istabā izslēgt gaismu.
Intelektuālajā mājā efektīva elektroenerģijas ekonomija tiek realizēta ne tikai ar spilgtuma regulatora palīdzību. Apgaismojuma vadības sistēmas var apvienot ar kustību sensoriem, kas uzstādīti noteiktās jūsu mājas vietās. Iesakām kustību sensorus uzstādīt tikai tajās vietās, kurās nepieciešams īslaicīgs apgaismojums (piemēram, koridors vai lievenis). Sensori reģistrē kustību, pēc tam nosūta komandu uz vadības pulti, kas acumirklī ieslēdz gaismu. Kad cilvēks vairs neatrodas šajā zonā, gaisma automātiski izslēdzas. Pateicoties pārdomātai apgaismojuma vadībai, tiek realizēta elektroenerģijas ekonomija. Automātiskā apgaismojuma vadība kļūst īpaši aktuāla attiecībā uz teritoriju pie mājas. Zonas, kurās periodiski parādāmies ar pilnām rokām (koridors, lievenis, pagrabs, priekšnams, noliktava), ir lietderīgi aprīkot ar gaismas ieslēgšanu un izslēgšanu ar kustību sensoriem. Tas ietaupīs ne tikai naudu, bet arī sniegs komfortu jums un jūsu viesiem.
Intelektuālā māja parūpēsies arī par mājas teritorijas apgaismošanu. Pateicoties šai funkcijai, jūs varēsiet izgaismot piemājas ainavu, izceļot noteiktus dārza vai zāliena elementus (piemēram, var regulēt dobju vai lapenes izgaismojumu).
Turklāt ārējā apgaismojuma vadība ir arī salīdzinoši funkcionāla: taciņu un celiņu izgaismošana jums un jūsu visiem liks justies drošībā visā mājas teritorijā. Mājas iekšējā un ārējā apgaismojuma iestatīšana tiek veikta, izmantojot vienu vadības pulti.
Mēs jums piedāvājam izveidot unikālus enerģiju taupošus scenārijus. Dodoties prom no mājām, jūs varat to pārslēgt „iesaldētā” stāvoklī, kurā spriegums tiks atvienots visām ierīcēm, izņemot ledusskapi un citas iekārtas, kurām nepieciešama pastāvīga elektrobarošana. Piedāvātais variants ir tikai viens no daudziem mūsu nodrošinātajiem energoresursu ekonomijas variantiem.

TEHNOLOĢIJA MUTIROOM

Multiroom — tā ir tehnoloģija, kas ļauj pārraidīt skaņas un videosignālus no jebkāda avotu skaita uz jebkuru vietu mājā. Multiroom sistēma jūsu mājā var kļūt par neizsīkstošu jūsu un jūsu ģimenes izklaides avotu. Piedāvājam integrēt Multiroom jūsu Inteliģentās mājas sistēmā — tas kļūs par cienīgu fināla akordu jūsu mājokļa pārvēršanā nākotnes mājoklī. Detalizētāka informācija ir pieejama šeit... 

Centralizēta vadība

Centralizētai vadībai mājā ir milzīga nozīme, jo tā veic visu objektu vadību no vienota vadības centra. Pateicoties centralizētai vadībai, visa informācija par vadāmajiem objektiem tiek glabāta vienā centrā. Šādu sistēmu vadība ir pavisam vienkārša un tā palīdzēs paveikt daudz uzdevumu. Jūs bez liekas piepūles varēsiet veikt objektu vadību visā mājā — ieslēgt gaismu, palaist ūdeni, ieslēgt gāzi utt. 

Klimata kontrole

Klimata kontrole tiek lietota, lai mājā regulētu temperatūru un mitrumu. Šī sistēma ir ierīču komplekss, kurā ietilpst klimata un apkures vadība. Savukārt apkures vadība ietver dažādas iekārtas, piemēram, apsildāmās grīdas un apkuri. Klimata vadībā ir iekļautas apsildāmās grīdas, logu atvēršanas piedziņa, ventilatori, kondicionieri un citas ierīces.
Klimata kontrole no kondicioniera atšķiras ar to, ka spēj patstāvīgi uzturēt iestatīto temperatūru un nepieciešamo gaisa mitrumu. Nepieciešamos parametrus var iestatīt ar temperatūras devēju palīdzību, kuri seko līdzi jūsu mājas mikroklimatam. Lai iestatītu darba režīmu, sistēmā tiek izmantoti slēdži un paneļi, kas ļauj atsevišķi pielāgot katras telpas mikroklimatu. Klimata vadība ir pilnīgi automātiska, bet mikroklimatu savā mājā varat iestatīt, izmantojot mobilo tālruni.
Apkures un klimata vadība tiek veikta automātiski. Izmantojot ārējos un iekšējos temperatūras un gaisa mitruma devējus, klimata kontrole iestata nepieciešamos apkures ierīču, kondicionieru un ventilatoru darba režīmus. Apkures vadību iespējams ieprogrammēt ar automātisku logu aizvēršanu atkarībā no laika apstākļiem. Piemēram, logi lietus laikā tiks aizvērti.
Klimata kontroles funkcija ļauj mājā bez piepūles uzturēt ne tikai optimālu temperatūru, bet arī samazināt elektroenerģijas izmaksas. Tāda sistēma gan uzlabos ģimenes budžetu, gan arī dos savu artavu mūsu planētas saudzēšanā, jo to nomoka pārmērīgs energopatēriņš, ko pavada milzīga siltuma daudzuma emisija.    

Apsildāmās grīdas

Pilna Intelektuālās mājas vadība noteikti ietver apsildāmo grīdu vadību. Pateicoties elektronikai un dažādu temperatūru pielāgošanas iespējai, grīdām dažādos diennakts laikos un nedēļas dienās var piemērot šādus iestatījumus:

  • uzsildīt grīdu pirms pamošanās vai ierašanās mājās;
  • uzkrāt siltumu, tajā skaitā arī silto grīdu nakts laikā, kad elektroenerģijas tarifi ir zemāki, vai otrādi — grīdas apsildi nakts laikā neieslēgt tajās telpās, kuras šajā laikā netiek lietotas;
  • iestatīt atšķirīgas programmas darba dienām un brīvdienām. 
 
Aizsardzība pret ūdens noplūdēm

Kad nostrādā noplūdes sensori, sistēma automātiski pārtrauc ūdens padevi un par notikušo informē dzīvokļa vai mājas saimniekus un/vai attiecīgos dienestus. 

Baseina vadība

Ja ūdens ir jāuzsilda līdz noteiktai temperatūrai, Intelektuālā māja to izdarīs jūsu vietā. Mūsu baseina vadības sistēma veiks ūdens nomaiņu un attīrīšanu, ko saviem spēkiem paveikt būtu diezgan sarežģīti un laikietilpīgi. Iedomājieties, cik laika jums būtu nepieciešams, lai paveiktu šīs trīs darbības?! Jūs taču vēlaties atslābināties un relaksēties, nopeldoties baseinā... Mūsu sistēmas veic attālinātu baseina vadību, tādējādi parūpējoties par visu nepieciešamo līdz jūsu atnākšanai. 

Elektropiedziņa, žalūzijas, elektriski vadāmas durvis

Elektriski vadāmas karnīzes ar vienas pogas palīdzību ļauj žalūzijas vai aizkarus aizvērt vienlaicīgi vienā vai vairākās telpās, tajā skaitā arī attālināti. Vadāmās žalūzijas un aizkarus scenāriju izveidē var lietot kopā ar vadāmo apgaismojumu.
Garāžas vārtu, teritorijas vāru tālvadības atvēršana ļaus tos atvērt, neizkāpjot no automašīnas.

Rezerves elektrobarošanas nodrošināšana

Rezerves elektrobarošanas (ģeneratori, bezpārtraukuma barošanas avoti, stabilizatori) nodrošināšana. Rezerves elektrobarošana ir aktuāla jebkurā ārpilsētas mājā un ļoti svarīga kotedžu ciematos. Pat vienreizēja elektrobarošanas atslēgšana vienmēr rada neērtības un diskomfortu, bet ja tas atkārtojas sistemātiski, kļūst par nopietnu problēmu. Šī iemesla dēļ viss būtu jāparedz jau iepriekš un jāparūpējas par mājas rezerves elektrobarošanu.
Elektroierīču elektrisko jaudu sadalījuma prioritāšu sadalījums. Aktuāls jautājums ārpilsētas mājām, kurās namīpašumam izdalītās jaudas ir 3–15 kW robežās. Šī sistēmas funkcija novērsīs elektrības atslēgšanos, ja mājā vienlaicīgi tiks ieslēgts lielāks ierīču skaits, kurām nepieciešamā jauda ir lielāka par pieejamo jaudu. Šādā gadījumā sistēma neļaus vienlaicīgi ieslēgt visas ierīces un automātiski sadalīs to ieslēgšanās secību, piemēram, pēc tam, kad tējkannā uzvārīsies ūdens, sāks darboties veļasmašīna. 

 

Elektromontāža

Mūsu uzņēmums veic elektrisko un vājstrāvas sistēmu projektēšanu un montāžu. Mūsu speciālisti veiks augstākā līmeņa izstrādi un kabeļu sistēmu projektēšanu un elektromontāžu. Elektrisko un vājstrāvas sistēmu montāža tiks nodrošināta atbilstoši visiem spēkā esošajiem standartiem un normām. Mēs piedāvājam uzstādīt gan parasto elektroinstalāciju, gan „intelektuālo elektroinstalāciju”, kas ļauj vadīt jūsu mājas inženiersistēmas. Pārdomāta vājstrāvu sistēmu projektēšana ļauj vadīt karnīzes, žalūzijas, durvis, kondicionēšanu, kā arī apgaismojumu.
Mūsu tehnoloģijas palīdzēs jums savu māju padarīt par komforta un drošības saliņu. Mēs varam piemeklēt jūsu mājai optimālāko funkcionalitātes un cenas risinājumu.
Lai pēc iespējas labāk izvēlētos jums piemērotāko Intelektuālās mājas projektu, lūdzu, aizpildiet formu (FUNKCIONĀLĀS IESPĒJAS) un nosūtiet to mums uz e-pastu. Ja rodas jautājumi, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim. Zvaniet mums!

Realizēto projektu piemēri..